قوانین مهاجرت به قبرس

قوانین مهاجرت به قبرس

خدمات مهاجرت در قبرس

Turkinout در همه زمینه های مهاجرت تجاری به قبرس کمک جامعی ارائه می دهد. در زیر خلاصه ای از رایج ترین فرایندهای مهاجرت تجاری ذکر شده است. هر مورد متفاوت است ، بنابراین لطفاً با استفاده از اطلاعات سمت راست صفحه یا از طریق تماس معمولی خود با ما تماس بگیرید. متخصصان مهاجرت ما خوشحال خواهند شد که در مورد نیازهای شما اختصاصی تر با شما صحبت کنند.

خلاصه ای از مهاجرت

مجوز اقامت موقت (اشتغال) یک فرایند معمول اجازه کار و اقامت برای اتباع خارجی است که به صورت محلی توسط شرکت های قبرس استخدام می شوند. این دوره به مدت 12 ماه داده می شود و تا چهار سال تمدید می شود. برنامه ها به اداره کار منطقه ارسال می شود ، که مسئول تعیین وجود شهروندان واجد شرایط اتحادیه اروپا است.

افراد ارشد یا مهم که در حال ماموریت هستند یا توسط شرکتهای خارجی واجد شرایط استخدام شده اند ممکن است راهی تا حدی جایگزین را که تحت آزمایش بازار کار قرار نگرفته و می تواند منجر به اقامت طولانی مدت یا دائمی شود ، طی کنند. مدیران به عنوان طبقه بندی A طبقه بندی می شوند و باید حداقل 46،464 یورو دریافت کنند ، در حالی که مدیران میانی و سایر کارکنان مهم در طبقه بندی B طبقه بندی می شوند و باید حداقل 23،232 یورو دریافت کنند.

مجوز انتقال بین شرکتی (دستورالعمل اتحادیه اروپا 2014/66) فقط برای متصدیان رده مدیریت ، متخصص یا کارآموز که بیش از 90 روز به قبرس اعزام می شوند و حداکثر مجموع اقامت آنها سه سال برای مدیران و متخصصان است ، قابل اجرا است. و یک سال برای کارآموزان ، پس از آن فرد واگذار شده باید قبرس را ترک کند. متقاضی باید حداقل 12 ماه متوالی در همان شرکت یا مجموعه ای از مدیران یا متخصصان ، یا حداقل شش ماه متوالی برای کارآموزان ، بلافاصله قبل از حرکت درون شرکتی کار کرده باشد.

قبرس برای اتباع اتحادیه اروپا/EEA/سوئیس به مجوز کار نیاز ندارد. اگر می خواهند بیش از 90 روز اقامت داشته باشند ، باید پس از ورود برای دریافت گواهی ثبت نام در اداره ثبت احوال و مهاجرت (CRMD) اقدام کنند. نهاد فرستنده باید قبل از شروع مأموریت ، صرف نظر از مدت زمان آن ، برای کارهایی که از داخل EEA به مأموریت اعزام شده اند ، بیانیه ای کتبی در مورد تعیین تکلیف ارائه دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *